הרצאות

בהרצאות שלי אני מספר על התהליך שעברתי, על ההורות המורכבת לילד המיוחד, על הצמיחה האישית תוך כדי ועל המשמעויות של לגדל ילד עם צרכים מיוחדים בחברה.
ההרצאה נותנת הזדמנות להיכנס לחיים של משפחה אחת מיוחדת ולראות דרך הסיפור האישי איך ניתן בדרך חיובית להתמודד עם קושי ועם אתגרים אין סופיים. 
ההרצאה מכניסה לפרופורציות וגורמת להסתכל על החיים מזווית אחרת ומזכירה להודות כל יום על מה שיש. אני מספר על הניצחונות הקטנים בדרך מלאת האתגרים. על הדרך בה מתמודדים מול הקהילה ובעיקר על הרצון לחיות כמשפחה נורמטיבית עם אתגרים יומיומיים המחזקים את הביחד המשפחתי. 
הרצאת ''הזכות לגדול איתה'' מבוססת על הספרים שכתבתי. ('לגדול איתה', 'להתבגר איתה').
אני מרצה בבתי ספר תיכון במסגרת תוכנית ״תיקון עולם״, בתנועות הנוער, בבתי כלא, באוניברסיטאות בר אילן ובן גוריון, בסמינר הקיבוצים, במכללות השונות, במפעלים, בעמותות, בחוגי בית, במושבים ובקיבוצים.


הרצאה לילדים ונוער במסגרות רגילות – בעיקר מגביר את תחושת האמפתיה ואת ההזדהות. "להיות לרגע אחד דרור". זאת באמצעות זה שאני מדבר על לחיות חיים עם מגבלה, מהי מגבלה. איך החברה מסתכלת עליי, מה אני יכול לעשות כדי לשפר את המודעות בחברה. מהו שיתוק מוחין. ועל הצורך של ילד עם מגבלה בחברה רגילה שתקבל אותו.


הרצאה לצוות טיפולי חינוכי – הסיפור האישי של הורים לילד מיוחד, חשיבות מציאת ההזדמנויות לשלב ילד מיוחד בחברה. עול הטיפולים הגדול שנופל על ההורים והחיפוש המתמיד אחר מציאת זמן וכסף. הכל על מנת לקדם את הילד.


הרצאה מעוררת השראה לקהל הרחב – הרצאה המבוססת על הספרים שכתבתי. המשמעות ההורית בלגדל ילד עם צרכים מיוחדים, לצד האתגרים האין סופיים והצמיחה האישית תוך כדי.
 

ניתן להזמין אותי להרצאות דרך ''יצירת קשר'' או להתקשר.

עקבו אחרי

​© 2020 created by Ayala - Image Design​ with Wix.com

  • Facebook - White Circle
  • Facebook - White Circle
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now